איך התוכנית עובדת?

תנופה בשיטת TriggerUs

באמצעות הסדנאות שלנו להרמת סטארט-אפ מ-0 לבני 40+/-, המיועדות לאינדיבידואלים ו/או לארגונים המחוייבים לחדשנות, החממה מזניקה לדרך בכל מחזור 10 צוותים מנצחים חדשים, שבהן הוגים רעיונות חדשניים לסטארט-אפים. החממה דואגת באמצעות השיטה הזו לברור את המוץ מהתבן, לקחת את המיטב מבין הרעיונות הללו, לזקקן, ולהגיע עימן למצב שבו יש להן תכנית עסקית ראשונית ובקשה מוכנה למימון האבטיפוס.

HowItWorks

מה נדרש מהנרשמים ל-TriggerUs?

כל נרשם לחממה נדרש, מעבר לזמן, הכישרון, הרעיונות והידע אותם הוא משתף, גם לשלם 30 ₪ + מע"מ מרגע השיוך (שיבוץ) ו 30 ₪ + מע"מ לכל חודש אחריו המהווים מעין דמי רצינות, למשך זמן פעילותו בחממה. עלות זו משמשת את החממה בתפעול מנגנוניה ומוסדותיה, בהתאם לאופי השיתופי שעל פיו היא בנויה. צבירת העלויות תחל רק מיום שהנרשם שובץ בקבוצת מיקוד. העלויות הנצברות ייגבו באופן חודשי באמצעות כרטיס אשראי, מיום שהמערכת הממוחשבת של החממה תהייה פעילה.

מה אתם מקבלים במסגרת TriggerUs?

1. באמצעות תהליך פרופיליזציה ממוכנת שתעבור בהמשך תוך כדי תהליך הרישום, TriggerUs תשבץ אותך כחלק מצוות. החממה מאמינה כי לכל אדם באשר הוא יש חזון ורעיונות, מטרות ושאיפות מקצועיות. באמצעות בחירת הפרמטרים הללו ביחד עם הנסיון המקצועי שלך, נדע אלו אנשים ישלימו אותך בצוות.

2. גם אם יש לך רעיון נהדר לסטארט-אפ, הדרך להגשמתו לבד הינה ארוכה ומפרכת. החממה הופכת אותך לשותף בצוות מנצח, ויחדיו תובילו את הרעיונות משלב הגייתם, דרך הוכחת ההתכנות שלהם, ועד לשלב סיום המו"פ וכניסה לשלבי המיסחור והשיווק של המוצרים שיפותחו בהם.

3. החממה נותנת חווית יזמות מעשית: החממה יוצרת את קבוצות המיקוד, עוזרת בגיבוש הצוות והרעיונות שלהם. המנטורים שעובדים עם החממה עוזרים לצוותים להתמקד ולגבש אותם לכדי סטארט-אפ. ה SAB של החממה מסנן מתוכם את הפרויקטים הטובים ביותר עמם ממשיכים הלאה בתהליך.

4. חברי קבוצות המיקוד יעברו תהליך של העצמה אישית באמצעות אותה פלטרפורמה של כלים יזמיים. כל איש צוות יצא מהחממה עם ארגז כלים יזמי לשימושו בעתיד, גם אם לא מיצה אותו באופן מלא במסגרות החממה.

5. המיזמים שיעמדו באבני הדרך שהציבה להן החממה ישבו ב HUB הוירטואלי שלה, ויקבלו חשיפה במסגרתה בפני משקיעים. המיזמים המוצלחים ביותר יתקבלו כחברות חממה, יקבלו מימון המשך ממשקיעיה ויקבלו עזרה בגיוס מימון משלים מתכניות המשך של המדע"ר.

6. TriggerUs מאמינה שעקשנות והצלחה הם שם המשחק. אבל, למקרה שיש כשל בתהליך, החממה מספקת לחבריה מסלול לנחיתה רכה: אם זה בחזרה לחיק קבוצת המיקוד לסיעור מוחות נוסף, ואם זו ישיבה במסגרת ה HUB.

7. Win-Win Situation: החממה מאמינה שהצלחתה נעוצה בהצלחת המיזמים שלה. החממה לוקחת אקוויטי מינימלי בכל שלב במחזור חיי המיזמים, ובכך נותנת לו סיכויי הצלחה מירביים להמשך הדרך.